Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním. Souhlasím

Nákupní košík je prázdný

Franchising

Staňte se majitelem úspěšného businessu v lukrativním odvětví, které má v následujících letech velký potenciál… TrustWorthy Investment Holding SE rozvíjí svoje Franchisingové podnikání

TrustWorthy Investment Holding SE pracuje na tom, aby trh s drahými kovy, numismatikou, diamanty a šperky byl významným trhem, kde si lidé ukládají své finance a aby značka TrustWorthy Investment byla místem první volby pro každého potenciálního zákazníka. Jsme mezinárodní síť společností s orientací na globální trh.

Naši spolupracovníci se podílejí na tvorbě majetku v drahých kovech, numismatice a diamantech u každého klienta. Naše rady jsou užitečné, jednoduché a spolehlivé. Klient je pro nás na prvním místě a pomáháme mu nalézt řešení a orientovat se na trhu s drahými kovy, numismatikou a diamanty. Efektivními a bezplatnými konzultacemi pomáháme našim klientům bezpečně ukládat finance.

V rámci rozvoje naší společnosti jsme se rozhodli pro rozšíření možností podnikání, a to právě formou Franchisingového systému. Franchising u nás rozvíjíme od roku 2016, kdy jsme otevřeli první prodejny, v Praze, Karlových Varech a Plzni.

Celou formu podnikání pod Franchisingem ladíme a nastavujeme již několik let. Nechali jsme si vypracovat analýzu naší společnosti, do procesu jsme zapojili člena správní rady České asociace franchisingu pana RnDr. Jiřího Lošťáka, Ph.D. a vypracovali jsme detailní plán, jak postupně rozšiřovat naši síť v rámci celé České republiky. Aktuálně máme otevřeny dvě aktivní franchisy v Praze a v Českých Budějovicích.

Jsme členy Asociace Franchisingu a dalších profesních sdružení a asociací. Výsledkem našeho snažení je propracovaná, ověřená a úspěšně fungující koncepce v praxi. Tento styl podnikání nemusí být pro každého. Franchising je určen pro podnikatele, manažery, firmy nebo fyzické osoby, kteří chtějí začít samostatně podnikat pod silnou značkou.

Můžeme s hrdostí prohlásit, že ,,nyní jsme připraveni na plný plyn spustit projekt Franchisingového systému v rámci společnosti TrustWorthy Investment Holding SE v praxi, říká pan Jaroslav Musil, ředitel franchisingové sítě, pod jehož záštitou je celý projekt veden. Máme velmi dobré zázemí centrály, komplexní informační systém, širokou nabídku produktů a služeb a hlavně silnou značku.‘‘ sděluje pan Musil.

Věříme, že se brzy uvidíme a rozšíříme spolu síť našich provozoven po celé České republice.

„V budoucnosti uspějí pouze Ti, kteří síť tvoří nebo Ti, kteří se do ní zapojí“ – Jiří Lošťák, člen správní rady České asociace franchisingu.

Jaroslav Musil
ředitel franchisingové sítě TrustWorthy Investment Holding SE

V rámci spolupráce s Českou asociací franchisingu jsme se zúčastnili projektu Franchising Forum 2021, na kterém náš projekt franchisingu prezentoval předseda představenstva TrustWorthy Investment Holding SE, Michal Spurný. Video si můžete prohlédnout od druhé hodiny zde:

 

Pozvánka na Roadshow

V roce 2022 rozbíháme projekt s názvem Roadshow, během něhož se budou moci zájemci o informace z franchisingu společnosti TrustWorthy Investment s námi setkat v těchto českých městech:

Brno: 6.-7.4.2022
Ostrava: 13.-14.4.2022
Plzeň: 20.-21.4.2022
Liberec: 27.-28.4.2022

Pokud Vás informace o franšízingu zaujaly a chtěli byste se zúčastnit jedné ze schůzek Roadshow, napište nám zprávu na jaroslav.musil@twieu.eu a my se Vám obratem ozveme.

Nenašli jste mezi jmenovanými Vámi preferované město? Nevadí, napište nám zprávu a domluvíme se na osobní schůzce, kde Vám vše detailně vysvětlíme.

Pamětní stříbrná mince, 200Kč 100. výročí narození Dany Zátopkové a Emila Zátopka

15. 9. 2022

Poslední pamětní stříbrná mince vydaná Českou národní bankou pro rok 2022 - náklad v kvalitě proof: 15400 ks, náklad v kvalitě stand 8300 ks.

Švýcarský tématický večer na franchize v Praze

7. 7. 2022

Dne 29.06.2022 společnost TrustWorthy Investment Franchiza Praha pořádala další z mnoha tématických večerů. V daný den jsme se zaobírali Švýcarskem.