Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním. Souhlasím

Nákupní košík je prázdný

Zveme Vás na ROADSHOW: získejte informace o možnosti franchisingu s naší společností

24. 3. 2022

Franchising se společností TrustWorthy Investment Holding SE - pozvánka na ROADSHOW

TrustWorthy Investment Holding SE se prostřednictvím svých spolupracovníků podílí na tvorbě majetku v drahých kovech, numismatice a diamantech u klientů. Naše rady jsou užitečné, jednoduché a spolehlivé. Klient je pro nás na prvním místě a  omáháme mu nalézt řešení a orientovat se na trhu s drahými kovy, numismatikou a diamanty. Efektivními a bezplatnými konzultacemi pomáháme našim klientům bezpečně ukládat finance.

Celou formu podnikání pod franchisingem nastavujeme několik let. Nechali jsme si vypracovat analýzu naší společnosti, do procesu jsme zapojili člena správní rady České asociace franchisingu pana RnDr. Jiřího Lošťáka, Ph.D. a vypracovali jsme detailní plán, jak postupně rozšiřovat naši síť v rámci celé České i Slovenské republiky. Aktuálně máme otevřeny dvě aktivní franšízy v České republice v Praze a v Českých Budějovicích, na Slovensku v Bratislavě.

ROADSHOW

Počínaje dubnem 2022 TrustWorthy Investment zahajuje projekt pod názvem Roadshow, během něhož se budou moci všichni zájemci dozvědět více informací o jedinečné možnosti franšízového spolu-podnikání pod značkou TrustWorthy Investment.

Jednotlivé prezentace budou probíhat v následujících městech:
Brno: 6.-7.4.2022
Ostrava: 13.-14.4.2022
Plzeň: 20.-21.4.2022
Liberec: 27.-28.4.2022

V budoucnu TrustWorthy Investment plánuje otevření franchisingových poboček i v dalších městech: Hradec Králové, Jihlava, Karlovy Vary, Olomouc,Pardubice, Ústí nad Labem a Zlín.

ZVEME VÁS!

Pokud Vás informace o franšízingu zaujaly a chtěli byste se zúčastnit jedné ze schůzek Roadshow, napište nám zprávu na email jaroslav.musil@twieu.eu a my se Vám obratem ozveme.
Nenašli jste mezi jmenovaným i Vámi preferované město?
Měli byste zájem o rozjetí franšízy v jiném městě nebo na Slovensku?
Napište nám zprávu a domluvíme se na osobní schůzce, kde Vám vše detailně vysvětlíme.

Můžeme s hrdostí prohlásit, že „nyní jsme připraveni na plný plyn spustit projekt Franchisingového systému v rámci společnosti TrustWorthy Investment Holding SE v praxi. Máme velmi dobré zázemí centrály,komplexní informační systém, širokou nabídku produktů a služeb a hlavně silnou značku."

Jaroslav Musil
ředitel franchisingové sítě TrustWorthy Investment Holding SE

Firma těží zlato a stříbro z elektroniky i šperků - článek MF DNES

18. 5. 2022

"Zlato ani stříbro už se nikde v České republice netěží. Přesto existuje místo, kde lze tyto ryzí kovy získat. Nachází se v Habrech na Havlíčkobrodsku. Společnost TrustWorthy Investment zde provozuje jedinou rafinerii v zemi."

Franchising s TWI: přinášíme Vám rozhovor s novým franchisantem pro středočeský kraj, Ing. Vladimírem Bubníkem

18. 5. 2022

Franchising se do našich končin dostává prostřednictvím zaběhnutých, ale také nových a inovativních firem. Proč se pan Bubník rozhodl právě pro náš koncept se dočtete v rozhovoru.

Exkluzivní spolupráce s pohádkou Tajemství staré bambitky 2

19. 4. 2022

TrustWorthy Investment a pohádka Tajemství staré bambitky 2 představují spoření do Karaby – spoření do zlaté a stříbrné investiční mince.