Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním. Souhlasím

Nákupní košík je prázdný

TrustWorthy Investment navázala spolupráci s exkluzivní rafinérií Heimerle + Meule

15. 2. 2021

Od ledna 2021 společnost TrustWorthy Investment spouští spolupráci s exkluzivní rafinérií Heimerle + Meule. Všechny produkty v nabídce najdete na našem e-shopu.

Historie rafinérie Heimerle + Meule

Společnost Heimerle + Meule má tradici už od roku 1845, která má své kořeny v malém německém městečku Pforzheim. Rozsah služeb společnosti se neustále dynamicky vyvíjí, tradice drahých kovů v Heimerle + Meule začína v roce 1920.
V současné době pokrývá společnost všechny odvětví drahých kovů, tedy od šrotu až po koncové zákazníky. 
Společnost Heimerle + Meule patří do skupiny LBMA, čím deklaruje kvalitu a provedení svých slitků nejvyšší ryzosti. 

        

Zlaté slitky Heimerle + Meule

Sortiment zlatých investičních slitků Heimerle + Meule obsahuje slitky gramáží: 1 g; 2,5 g; 5 g; 10 g; 20 g; 1 oz; 50 g; 100 g; 250 g; 500 g a 1000 g.
Ve svém portfóliu disponuje též speciálními edicemi zlatých slitků od různých sad přes karty až po spony. 
Zlaté slitky společnosti Heimerle + Meule v našem portfóliu najdete na našem e-shopu

 

Strieborné zliatky Heimerle + Meule

Sortiment strieborných investičných zliatkov Heimerle + Meule obsahuje zliatky gramáží: 1 oz, 50 g, 100 g, 250 g, 500 g, 1000 g, 5000 g.
Vo svojom portfóliu disponuje tiež špeciálnymi edíciami zlatých zliatkov od rôznych sád cez karty až po spony. 
Strieborné zliatky spoločnosti Heimerle + Meule v našom portfóliu nájdete na našom e-shope.

Sada oběžných mincí, Vatikán 2021

6. 5. 2021

Vatikánská numismatická kancelář představuje novou sadu mincí pro rok 2021, která obsahuje 8 mincí – 2 a 1 euro, 50, 20, 5, 2 a 1 eurocent. Lícní strana zobrazuje erb papeže Františka a dvanáct hvězd.

Pamětní stříbrná mince, 20CHF "Iluze - The Bridge of life"

6. 5. 2021

V užším slova smyslu je iluze trikem smyslů, tj. falešným vnímáním reality. Optické iluze lze vytvářet pomocí různých prvků: pohyb, jas a kontrast, barvy, geometrické a úhlové iluze nebo dokonce trojrozměrnost. Různý malíři a umělci používají tyto optické techniky k vytvoření neobvyklých a překvapivých efektů ve snaze vyvolat úžas pozorovatele.

Staňte se majitelem úspěšného businessu v lukrativním odvětví, které má v následujících letech velký potenciál… TrustWorthy Investment Holding SE rozvíjí svoje Franchisingové podnikání

5. 5. 2021

V rámci rozvoje naší společnosti jsme se rozhodli pro rozšíření možností podnikání, a to právě formou Franchisingového systému. Franchising u nás rozvíjíme od roku 2016, kdy jsme otevřeli první prodejny, v Praze, Karlových Varech a Plzni.