Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním. Souhlasím

Nákupní košík je prázdný

Švýcarský tématický večer na franchize v Praze

7. 7. 2022

Dne 29.06.2022 společnost TrustWorthy Investment Franchiza Praha pořádala další z mnoha tematických večerů. V daný den jsme se zaobírali Švýcarskem.

V prezentaci jsme se probírali historií této země, její zajímavostí a samozřejmě drahými kovy, mincemi i emisním plánem. Teď k našim znalostem ze školy přidali i další informace o kterých jsme doposud nevěděli. Nejen, že jsme si opět užili báječný večer, ale ještě jsme o něco málo moudřejší a o tomto státu toho víme zas o maličko více.

Děkujeme našim klientům, partnerům a kolegům, že přišli a napomohli k vytvoření tak skvělé atmosféry. Myslíme si, že se nám večer vydařil a těšíme se na další. Velké díky také patří První pražské kantýně, které připravila výborné pohoštění a DJ BIEGLES, který nás po celý večer doprovázel krásnou hudbou. Už teď se těšíme na další večer, který uskutečníme v září a tématem bude Francie. Do té doby Vám přeje celý tým franchizy Praha abyste si užili krásné, klidné a pohodové léto.

    

Pamětní stříbrná mince, 200Kč 100. výročí narození Dany Zátopkové a Emila Zátopka

15. 9. 2022

Poslední pamětní stříbrná mince vydaná Českou národní bankou pro rok 2022 - náklad v kvalitě proof: 15400 ks, náklad v kvalitě stand 8300 ks.

Švýcarský tématický večer na franchize v Praze

7. 7. 2022

Dne 29.06.2022 společnost TrustWorthy Investment Franchiza Praha pořádala další z mnoha tématických večerů. V daný den jsme se zaobírali Švýcarskem.