Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním. Souhlasím

Nákupní košík je prázdný

Švýcarský tématický večer na franchize v Praze

7. 7. 2022

Dne 29.06.2022 společnost TrustWorthy Investment Franchiza Praha pořádala další z mnoha tematických večerů. V daný den jsme se zaobírali Švýcarskem.

V prezentaci jsme se probírali historií této země, její zajímavostí a samozřejmě drahými kovy, mincemi i emisním plánem. Teď k našim znalostem ze školy přidali i další informace o kterých jsme doposud nevěděli. Nejen, že jsme si opět užili báječný večer, ale ještě jsme o něco málo moudřejší a o tomto státu toho víme zas o maličko více.

Děkujeme našim klientům, partnerům a kolegům, že přišli a napomohli k vytvoření tak skvělé atmosféry. Myslíme si, že se nám večer vydařil a těšíme se na další. Velké díky také patří První pražské kantýně, které připravila výborné pohoštění a DJ BIEGLES, který nás po celý večer doprovázel krásnou hudbou. Už teď se těšíme na další večer, který uskutečníme v září a tématem bude Francie. Do té doby Vám přeje celý tým franchizy Praha abyste si užili krásné, klidné a pohodové léto.

    

Program Zápůjčka určený pro majitele zlatých či stříbrných slitků garantuje šestiprocentní roční výnos.

7. 10. 2022

S novou investiční nabídkou Zápůjčka vstupuje na trh česká společnost TrustWorthy Investment. Program určený pro majitele zlatých či stříbrných slitků garantuje šestiprocentní roční výnos.

Pamětní stříbrná mince, 200Kč 100. výročí narození Dany Zátopkové a Emila Zátopka

15. 9. 2022

Poslední pamětní stříbrná mince vydaná Českou národní bankou pro rok 2022 - náklad v kvalitě proof: 15400 ks, náklad v kvalitě stand 8300 ks.