Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním. Souhlasím

Nákupní košík je prázdný

Máte doma starý tlačítkový mobil s anténou? Má až tři gramy zlata, říká majitel firmy na recyklaci

4. 3. 2022

„Větší objem zlata i drahých kovů je ve staré elektronice,“ říká Michal Spurný předseda představenstva společnosti TrustWorthy Investment Holding SE. „Chytrý mobilní telefon toho má už míň než starý tlačítkový s anténkou. Protože až do roku 2006 či 2007 tam bylo zlato dáváno ve větším množství. Když přišla v roce 2008 hypoteční krize, tak cena tohoto kovu hodně narostla a výrobcům se už nevyplatilo tam tolik materiálu vkládat.“

Poslechněte si rozhovor s CEO TrustWorthy Investment Holding SE Michalem Spurným, který byl zveřejněn na portálu Českého rozhlasu, jakož i v podcastu Youradio.cz.

Program Zápůjčka určený pro majitele zlatých či stříbrných slitků garantuje šestiprocentní roční výnos.

7. 10. 2022

S novou investiční nabídkou Zápůjčka vstupuje na trh česká společnost TrustWorthy Investment. Program určený pro majitele zlatých či stříbrných slitků garantuje šestiprocentní roční výnos.

Pamětní stříbrná mince, 200Kč 100. výročí narození Dany Zátopkové a Emila Zátopka

15. 9. 2022

Poslední pamětní stříbrná mince vydaná Českou národní bankou pro rok 2022 - náklad v kvalitě proof: 15400 ks, náklad v kvalitě stand 8300 ks.