Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním. Souhlasím

Nákupní košík je prázdný

Křest dukátů Bambitka: akce plná hvězd nastartovala zdárnou spolupráci

3. 6. 2022

Ve spolupráci s Fairytale production a pohádkou Tajemství staré bambitky 2 jsme dne 1.6.2022 zažili neopakovatelný křest dukátů Bambitka, které jsou raženy ve zlatém a stříbrném provedení.

Večer plný osobností

Na slavnostním galavečeru jsme měli možnost vidět osobnosti jako Ladislava Špačka, Kamilu Janovičovou, která v pohádce ztělesňovala postavu královny Aničky; Valentýnku Bečkovou, která ztvárnila princeznu Johanku či Václava Noida Bártu, který byl zároveň kmotrem dukátů. Kromě nich na akci nechyběli producenti pohádky a představitelé naší společnosti TrustWorthy Investment.

K pohádce neodmyslitelně patří zlatý poklad, což se ukázalo i při samotném křtu. Šampaňským se totiž křtily zlaté dukáty v truhle, což celé akci dodalo pohádkový nádech.

Dukáty Bambitka jsou od 1.6.2022 možné zakoupit prostřednictvím našeho e-shopu ve zlatém a stříbrném provedení v neomezeném počtu kusů, přičemž podobizny na dukátech ztvárňují sedm hlavních pohádkových postav: Aničku, krále Jakuba, Julii, Johanku, Karabu, Ference a Lorence. Kromě jednotlivých dukátů je možné zakoupit i číslovanou limitovanou sadu dukátů v etui, ve které se nachází všech sedm dukátů pohromadě - také ve zlatém nebo stříbrném provedení.

VŠECHNY DUKÁTY A SADY DUKÁTŮ NAJDETE NA NAŠEM E-SHOPU

Spoření do Karaby

Kromě dukátů, které jsme společně křtili, spolupráce s pohádkou přinesla ještě jeden nový produkt – spoření do Karaby. Spoření do Karaby je spoření do zlatých a stříbrných investičních mincí, které je možné si pohodlně sjednat z domova online. Bližší informace o spoření do Karaby naleznete v našem předchozím článku.

ZDE JE MOŽNÉ SJEDNAT SI SPOŘENÍ DO KARABY ONLINE

Chcete si o křtu přečíst víc? Klikněte na tento článek.

Pamětní stříbrná mince, 200Kč 100. výročí narození Dany Zátopkové a Emila Zátopka

15. 9. 2022

Poslední pamětní stříbrná mince vydaná Českou národní bankou pro rok 2022 - náklad v kvalitě proof: 15400 ks, náklad v kvalitě stand 8300 ks.

Švýcarský tématický večer na franchize v Praze

7. 7. 2022

Dne 29.06.2022 společnost TrustWorthy Investment Franchiza Praha pořádala další z mnoha tématických večerů. V daný den jsme se zaobírali Švýcarskem.