Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním. Souhlasím

Nákupní košík je prázdný

Golf očima amatéra a nikdy hůl držejícího hráče

2. 11. 2018

V rámci pracovních marketingových aktivit pro TrustWorthy Investment jsem absolvovala na konci září poslední z golfových turnajů v rámci tzv. GOLF DIAMOND TOUR, který se pořádal na Slovensku na hřišti Gray Bear Tale. Jedná se o uzavřený turnaj, jehož jedním z hlavních pořadatelů je právě TrustWorthy Investment Holding SE.

Tento článek píšu s určitým odstupem, protože některé zážitky, prožitky máte spojené s emocemi, které vás pak vedou k zamyšlení. A takové akce jsou o zážitcích, prožitcích, emocích a následných uvědoměních si. U mě jsem si ověřila, že když se něčeho bojíš, tak se to stane. Věty “Jedeš s námi na golf” jsem se trochu obávala a samozřejmě, že daná situace nastala. Můj argument, že golf nehraju a co tam budu dělat, nebyl vyslyšen. Jsem hráč amatér, jenž nikdy pořádně nedržel golfovou hůl v ruce. Avšak dostala jsem úkol, který zněl jasně: pozoruj a uč se. Spojení golfu, golfového turnaje a drahých kovů, diamantů, mincí mi smysl dává, takže jsem se připravila a zaujala jsem pozici pozorovatele, s tím, že budu absolvovat golfovou akademii pro ne hráče.

Byl krásný slunečný den, zelený trávník před námi, turnaj začal. Účastníci turnaje rozděleni do flightů začali postupně odcházet na své první jamky a bojovat o první místa na bedně. Nám “ne hráčům” začala golfová akademie, kde jsme po úvodních slovech trenéra začali odpalovat své první míčky. V tu chvíli mě napadla jedna myšlenka ze třetího školení v rámci TrustWorthy Academy, které jsem ještě před golfovým turnajem taktéž absolvovala. Tam nám přednášející řekl, co ho na golfu baví a proč ho hraje: “musíte mít úplně čistou hlavu a být v pohodě, abyste hráli dobře”. Musím říct, že když jsem měla prázdnou hlavu na nic jsem nemyslela, tak jsem ten míček dokázala odpálit. Jakmile jsem začala přemýšlet, jak míček odpálit, nešlo to. V rámci lekce s trenérem jsme si rovněž zkoušeli rány v jamkovišti. Taky zajímavé a nejenom o hraní golfu, ale taky o učení se o sobě samým. U mě to bylo například hodně o trpělivosti.

V souvislosti s golfem jsem našla hezký citát: “There are two things you can do with your head dawn - play golf and pray.” (Lee Trevino)

Když začnete spolupracovat s TrustWorthy Investement nejenom, že můžete pracovat v zajímavém oboru drahých kovů, mincí a diamantů, ale navíc v rámci různých akcí vzdělávacích i zábavných akcí se posouváte osobnostně dál.

Autor: Ing. Mgr. Denisa Dudová, marketing manager, Trustworthy Investment CZ a.s.

Pamětní mince ČNB vypráví historii

14. 11. 2018

Zajímavým a tak trochu jiným pohledem na odkaz zásadních milníků v naší historii jsou pamětní mince. V České republice je výhradním emitentem pamětních mincí Česká národní banka.

Příběh dvou kovů: Jeden cennější než zlato, druhý historicky podceňovaný

13. 11. 2018

Zlato je kovem králů, základní měnou, věčným zdrojem hodnoty, ztělesněním krásy

Pamětní stříbrná mince, 10000HUF 450. výročí Unitariánské církve proof

12. 11. 2018

V našem e-shopu najdete novou pamětní stříbrnou minci