Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním. Souhlasím

Nákupní košík je prázdný

Exkluzivní spolupráce s pohádkou Tajemství staré bambitky 2

19. 4. 2022

V úterý 7.2.2022 měli pozvaní diváci v České republice možnost zhlédnout předpremiéru pokračování úspěšné české pohádky Tajemství staré bambitky 2 Iva Macharáčka, která je opět obsazena hvězdami jako Tomáš Klus, Kamila Janovičová či Ondřej Vetchý. První část pohádky přitom přišla do kin v roce 2011. Premiéra nového dílu je naplánována na 10.2.2022.


Spoření do Karaby

Ve spolupráci s Fairytale production společnost TrustWorthy Investment nabízí svým klientům spoření do Karaby. Karaba je velmi dobře známé pohádkové platidlo, které stejně jako naše spoření tvoří „skutečný poklad“ pro každého, kdo jej vlastní.

Klienti si u nás mohou sjednat stříbrné spoření do Karaby a zlaté spoření do Karaby.

Pokud si klient vybere stříbrné spoření do Karaby, bude si spořit do stříbrné investiční mince ve váze 1 oz (1 unce), přičemž toto spoření je ideální například pro vytváření dětského „pokladu“ na námět pohádky. Zlaté spoření do Karaby je spoření do zlaté investiční mince ve váze 1 oz (1 unce).

Při dospoření produktu jsou mince předávány v obalu s motivem Karaby.

Spoření je možné si uzavřít online, přičemž je třeba si v sekci produkty vybrat právě zlaté nebo stříbrné spoření do Karaby. Podmínky uzavření spoření, jakož i jeho jednotlivé náležitosti, se řídí běžnými podmínkami uzavření spoření. Bližší informace naleznete v sekci Produkty a službySpořeníSpoření do zlatých a stříbrných investičních mincí na naší stránce.

UZAVŘETE SI SPOŘENÍ RYCHLE A POHODLNĚ KLIKNUTÍM SEM.

Program Zápůjčka určený pro majitele zlatých či stříbrných slitků garantuje šestiprocentní roční výnos.

7. 10. 2022

S novou investiční nabídkou Zápůjčka vstupuje na trh česká společnost TrustWorthy Investment. Program určený pro majitele zlatých či stříbrných slitků garantuje šestiprocentní roční výnos.

Pamětní stříbrná mince, 200Kč 100. výročí narození Dany Zátopkové a Emila Zátopka

15. 9. 2022

Poslední pamětní stříbrná mince vydaná Českou národní bankou pro rok 2022 - náklad v kvalitě proof: 15400 ks, náklad v kvalitě stand 8300 ks.