Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním. Souhlasím

Nákupní košík je prázdný

Diamantové večery v TWI

1. 11. 2018

Každý měsíc probíhají v TrustWorthy Investment tematické večery, které nás provádí zajímavostmi z různých zemí světa. Dozvídáme se také informace o mincovnách a drahých kovech. V rámci všech večerů organizujeme mimo jiné i Diamantový večer. Celý prostor prodejny pokryjí krásné kameny různých velikostí, barev a dalších parametrů. Tato událost je úžasným zpestřením všech večerů, na které k nám můžete dorazit.

Na začátku října proběhl Diamantový večer v Plzni. Byli jsme svědky představení našich partnerů v rámci spolupráce s burzami v Izraeli, Antverpách, New Yorku a Hong Kongu. Poznali jsme diamanty více do hloubky a zjistili jsme, jaké jsou např. certifikace investičních diamantů nebo jakou škálu barev diamant může mít.

Celý večer v Plzni probíhal ve velmi dobré atmosféře a už se těšíme na další tematické večery v plzeňské prodejně.

V minulém týdnu se uskutečnila stejná událost v Praze, kde jsme poznali diamanty z úplně jiné perspektivy. Během programu večera jsme získali cenné informace o výrobě šperků a možných investic do diamantů. Ochutnali jsme také výborná vína od společnosti Neobyčejná vína. Majitelka Alias tour hovořila o cestování do lokalit jako je New York a Hong Kong. A byli jsme také součástí ochutnávky výborné kávy z luxusního kávovaru Elektra, které jsou tzv. Rolls Royce mezi kávovary.

Diamantové večery byly velmi pestré a potvrdily, že jsou opravdu hvězdou tematických večerů. Hosté se takto dozví mnoho užitečných informací, ale zároveň se navzájem poznají a prožijí tento večer v krásné a ničím nerušené atmosféře. Neváhejte a dorazte na jeden z tematických večerů, který pro vás naše společnost TrustWorthy Investment pořádá. Budeme se na vás těšit.

Autor: Jan Duchoslav ml., Online marketing manager TrustWorthy Investment CZ

Pamětní mince ČNB vypráví historii

14. 11. 2018

Zajímavým a tak trochu jiným pohledem na odkaz zásadních milníků v naší historii jsou pamětní mince. V České republice je výhradním emitentem pamětních mincí Česká národní banka.

Příběh dvou kovů: Jeden cennější než zlato, druhý historicky podceňovaný

13. 11. 2018

Zlato je kovem králů, základní měnou, věčným zdrojem hodnoty, ztělesněním krásy

Pamětní stříbrná mince, 10000HUF 450. výročí Unitariánské církve proof

12. 11. 2018

V našem e-shopu najdete novou pamětní stříbrnou minci