Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním. Souhlasím

Nákupní košík je prázdný

Novinky

Investujte do zlata a stříbra s garantovaným výnosem 6 % ročně!

15. 6. 2022

Díky vlastní rafinaci a přímému napojení na rafinérie Vám prostřednictvím programu ZÁPŮJČKA garantujeme 6 % roční výnos.

Křest dukátů Bambitka: akce plná hvězd nastartovala zdárnou spolupráci

3. 6. 2022

Den dětí patřil letos mimo jiné i křtu dukátů Bambitka, které vznikly spoluprací s pohádkou Tajemství staré Bambitky 2. V hotelu Alchymist bylo postaráno o dobrou zábavu i množství známých osobností.

Představujeme Vám dukáty a sady dukátů s postavami z pohádky Tajemství staré bambitky 2

1. 6. 2022

Exkluzivní spolupráce s pohádkou Tajemství staré bambitky přinesla další ovoce - dukáty a sady dukátů ve zlatém a stříbrném provedení.

Na jediném místě v Česku se „těží“ zlato a stříbro, z elektroniky a šperků

23. 5. 2022

Zlato ani stříbro už se nikde v České republice netěží. Přesto existuje místo, kde lze tyto ryzí kovy získat. Nachází se v Habrech na Havlíčkobrodsku. Společnost TrustWorthy Investment zde provozuje jedinou rafinerii v zemi. Drahé kovy pocházejí z vysloužilých elektrospotřebičů či šperků.

Firma těží zlato a stříbro z elektroniky i šperků - článek MF DNES

18. 5. 2022

"Zlato ani stříbro už se nikde v České republice netěží. Přesto existuje místo, kde lze tyto ryzí kovy získat. Nachází se v Habrech na Havlíčkobrodsku. Společnost TrustWorthy Investment zde provozuje jedinou rafinerii v zemi."

Franchising s TWI: přinášíme Vám rozhovor s novým franchisantem pro středočeský kraj, Ing. Vladimírem Bubníkem

18. 5. 2022

Franchising se do našich končin dostává prostřednictvím zaběhnutých, ale také nových a inovativních firem. Proč se pan Bubník rozhodl právě pro náš koncept se dočtete v rozhovoru.

Exkluzivní spolupráce s pohádkou Tajemství staré bambitky 2

19. 4. 2022

TrustWorthy Investment a pohádka Tajemství staré bambitky 2 představují spoření do Karaby – spoření do zlaté a stříbrné investiční mince.

Měníme elektroodpad ve zlaté slitky cenově výhodné a s mezinárodním certifikátem

19. 4. 2022

Měníme elektroodpad ve zlaté slitky cenově výhodné a s mezinárodním certifikátem, řekl CzechIndustry Michal Spurný, CEO TrustWorthy Investment.

Prohledejte sklepy: Smetí může být nad zlato? Tady kov získávají z elektroodpadu! Článek Blesku

12. 4. 2022

Máte doma starý telefon nebo notebook? Možná se v nich ukrývá malý „poklad“. I česká firma ví jak získat drahý kov z vysloužilých elektropřístrojů či jejich částí.

Zveme Vás na ROADSHOW: získejte informace o možnosti franchisingu s naší společností

24. 3. 2022

Počínaje dubnem 2022 TrustWorthy Investment zahajuje projekt pod názvem Roadshow, během něhož se budou moci všichni zájemci dozvědět více informací o jedinečné možnosti franšízového spolu-podnikání pod značkou TrustWorthy Investment.

Současní "alchymisté" vykouzlí zlato z odpadu

17. 3. 2022

Přečtěte si rozhovor s Michalem Spurným, který vyšel v příloze Fresh Time časopisu Prosperita.

Klimatická regulace: Nutnost nebo příležitost?

12. 3. 2022

Ekologická a klimatická udržitelnost v dnešní době přinášejí velké množství příležitostí na pracovním i podnikatelském trhu. Přečtěte si článek, ve kterém Michal Spurný hovoří o recyklaci drahých kovů jako jedinečné a v dnešní době velmi aktuální podnikatelské příležitosti.

Máte doma starý tlačítkový mobil s anténou? Má až tři gramy zlata, říká majitel firmy na recyklaci

4. 3. 2022

„Větší objem zlata i drahých kovů je ve staré elektronice,“ říká Michal Spurný předseda představenstva společnosti TrustWorthy Investment Holding SE.

Zálohová faktura na rezervaci produktů

24. 2. 2022

Vážení klienti, při všech rezervacích produktů přes náš rezervační systém budeme po obdržení rezervace vystavovat zálohové faktury na vámi rezervované produkty.

Nejvíce zlata najdete na skládce

15. 2. 2022

Přinášíme Vám další rozhovor s Michalem Spurným na téma recyklace drahých kovů, který vyšel v týdeníku HROT.

Diamanty na vzestupu

15. 2. 2022

Diamantový trh zažil v roce 2021 mírný refresh cen po hrůzném propadu v roce 2020 díky krizi způsobené nemocí covid-19. Rok 2021 se celkově nesl v pozitivní a optimistické náladě zakončené více než uspokojivým prodejem diamantových šperků.

Článek TZB INFO: Česká společnost mění elektroodpad ve zlaté slitky

2. 2. 2022

TrustWorthy Investment z elektronických výrobků dokáže vytěžit maximum, podobně jako například ze starých šperků. Přečtěte si článek, který o nás vyšel na portálu TZB INFO.

Prognózy pro cenu zlata pro rok 2022: Investoři jsou zatím opatrní

18. 1. 2022

Navzdory prognózám konce roku o zvyšování ceny zlata na začátku roku 2022, se cena drží stále na relativně nízké úrovni. Může za to opatrnost investorů z důvodu očekávání růstu úrokových sazeb ze strany FEDu a inflace.

Inflace v České republice nabírá na síle a bude to ještě horší

14. 12. 2021

V České republice inflační vlna sílí každým dnem. Nejvíce utrpí úspory běžných obyvatel.

Obchodování se zlatem jako udržitelný byznys - u nás je to možné

13. 12. 2021

Předseda představenstva TrustWorthy Investment Holding SE Michal Spurný píše o činnosti firmy i o tom, jak mohou lidé ochránit svůj majetek investováním do drahých kovů.

1 2 3 4 21 41 60 80