Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním. Souhlasím

Nákupní košík je prázdný

Obchodník tělem i duší

Uvažuješ nad změnou svojí kariéry, protože pracovat pro někoho tě už nebaví, ale nechceš začínat na zelené louce?  Rádi tě podpoříme.

U nás jsi sám sobě šéfem! Nepotřebujeme svoje lidi drtit a kontrolovat. Spoléháme na jejich radost z práce a chuť vydělávat hodně peněz.

Tvojí prací bude oslovování potenciálních partnerů, kteří mají zájem o investice a není jim lhostejné, co se dlouhodobě děje s jejich penězi. Tvojí radostí bude prodej investičních komodit jako je zlato, stříbro, platina a další. Tvoje odměna bude spokojenost partnerů a skvělý výdělek.

Co potřebuješ umět?

Máš zkušenosti s prodejem, baví tě komunikace s lidmi a jsi zvyklý samostatně pracovat. Všechno ostatní tě naučíme!
Práce je na IČ, odměny za výkon + doporučení + pasivní příjem.

Flexibilní pracovní doba je u nás samozřejmostí.
Zaškolení, předání a spoluvytváření know-how, s tím vším můžeš počítat. K tomu podpora osobního rozvoje v ČR a zahraničí.
Když budeš opravdu dobrý, můžeš si založit i svoji frančízu. I s tím ti pomůžeme!

Je to to co hledáš? 

Pak budeme rádi, když se poznáme. Odpověz na náš inzerát a popovídáme si o tom osobně a sám/sama uvidíš, že jinou šanci už nepotřebuješ.
 

Pamětní stříbrná mince 200Kč 150. výročí narození vědce Aleše Hrdličky proof

20. 3. 2019

Aleš Hrdlička se narodil 29. března 1869 v Humpolci jako Alois Ferdinand Hrdlička. Jméno si nechal úředně změnit v dospělosti podle přezdívky z dětství. Většinu života prožil v USA,

Pamětní stříbrná mince, 10000HUF 175. výročí narození Mihály Munkácsy proof

20. 3. 2019

Mihály Munkácsy byl maďarský malíř žijící v Paříži, který získal světovou proslulost svou žánrovou malbou a velkou škálou biblických maleb.

Společnost Petra Unearths objevila 101ct. Surový diamant v dole Cullinan

15. 3. 2019

Během pátečního dne se společnosti Petra Diamonds podařilo objevit dva surové kameny v dole Cullinan v Jihoafrické republice.