Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním. Souhlasím

Nákupní košík je prázdný

Obchodník tělem i duší

Uvažuješ nad změnou svojí kariéry, protože pracovat pro někoho tě už nebaví, ale nechceš začínat na zelené louce?  Rádi tě podpoříme.

U nás jsi sám sobě šéfem! Nepotřebujeme svoje lidi drtit a kontrolovat. Spoléháme na jejich radost z práce a chuť vydělávat hodně peněz.

Tvojí prací bude oslovování potenciálních partnerů, kteří mají zájem o investice a není jim lhostejné, co se dlouhodobě děje s jejich penězi. Tvojí radostí bude prodej investičních komodit jako je zlato, stříbro, platina a další. Tvoje odměna bude spokojenost partnerů a skvělý výdělek.

Co potřebuješ umět?

Máš zkušenosti s prodejem, baví tě komunikace s lidmi a jsi zvyklý samostatně pracovat. Všechno ostatní tě naučíme!
Práce je na IČ, odměny za výkon + doporučení + pasivní příjem.

Flexibilní pracovní doba je u nás samozřejmostí.
Zaškolení, předání a spoluvytváření know-how, s tím vším můžeš počítat. K tomu podpora osobního rozvoje v ČR a zahraničí.
Když budeš opravdu dobrý, můžeš si založit i svoji frančízu. I s tím ti pomůžeme!

Je to to co hledáš? 

Pak budeme rádi, když se poznáme. Odpověz na náš inzerát a popovídáme si o tom osobně a sám/sama uvidíš, že jinou šanci už nepotřebuješ.
 

Morganův dolar z klíčového roku 1893 - S byl nabídnut na aukci GreatCollections

18. 6. 2019

V neděli 2. června bylo ukončeno přihazování v aukci o Morganův dolar z roku 1893, který byl společností PCGS (Professional Coin Grading Service) klasifikován XF-40 (extra fine).

Pamětní stříbrná mince, 10EUR "Řecká kultura - historici - Thúkydidés" proof

14. 6. 2019

Thúkydidés byl řecký historik, politik a autor klasického díla Dějiny peloponéské války. Je považován za zakladatele historické monografie omezené časově na soudobou historii. Také je považován za otce historické školy realismu, která vysvětluje vztahy mezi státy spíše na základě moci než práva.

Sada pamětních mincí 2018, Řecko, Turismus - Samos stand

14. 6. 2019

Samos je řecký ostrov ve východním Egejském moři. Ve starověku byl obzvlášť bohatým a mocným městským státem, známým zejména svými vinicemi a výrobou vína. Je rodištěm řeckého filozofa a matematika Pythagorase a filozofa Epikúrose.