Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním. Souhlasím

Nákupní košík je prázdný

Internetové projekty

V dnešní době utrácí stále více lidí peníze na internetu. Firmy stále více investují do webové reklamy, zákazníci stále více nakupují přes internet. Efektivita internetových projektů je dobře měřitelná a to hned v několika směrech.

Proč investovat do internetového projektu

Firmy investují do internetových projektů povětšinou tematicky spojených s jejich činností, a to především pro zvýšení povědomí o značce. Přínosy pak vyplývají ze samotné podstaty zvyšování povědomí o značce.

Průběžné investice do internetového projektu

Vytvořením internetového projektu vše teprve začíná. Je nutné se o něj starat a zkrášlovat jej, přinášet nové informace, produkty a služby v rámci této pobočky a samozřejmě investovat do jeho propagace, stejně tak jako u klasické kamenné pobočky. Náklady na kamennou pobočku a internetový projekt jsou diametrálně odlišné. U kamenné pobočky se bez problému dostanete na počáteční investici několik set až milionů korun (dle velikosti), kdežto u internetového projektu (internetové pobočky) jsou náklady několikanásobně, či spíše řádově nižší. Průběžná investice do internetového projektu by měla zahrnovat technickou, marketingovou i operativní složku projektu a měla by být rozumně rozložena v čase.

Nemusíte tvořit, stačí výhodně koupit

Jednoduše jde o to, že nemusíte všechny stránky vytvořit vy sami – pokud máte finance, které chcete někam investovat a zhodnocovat je, stačí si koupit ten správný internetový projekt a vydělávat na různých způsobech reklamy nebo ho prostě určitou dobu zdokonalovat a následně ho prodat za ještě vyšší cenu.

Tematický večer v Českých Budějovicích - Vatikánský a Italský večer

25. 3. 2020

Srdečně Vás zveme na další tematický večer na prodejně TrustWorthy Investment v Českých Budějovicích

Tematický večer v Praze - Vatikánský a Italský večer

18. 3. 2020

Srdečně Vás zveme na další tematický večer na prodejně TrustWorthy Investment v Praze

Tematický večer v Plzni - Vatikánský a Italský večer

11. 3. 2020

Srdečně Vás zveme na další tematický večer na prodejně TrustWorthy Investment v Plzni